Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Savona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Savona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Savona miniguide

Autopůjčovna Savona
Půjčovna Aut Savona

Savona je hlavním městem provincie Savona a je součástí regionu Ligurie, který se nachází na severu Itálie, hraničit Francie na západě.Město se nachází na italské riviéře v sousedství Ligurského moře, které je součástí Středomoří. Francouzských hranic hledá něco málo přes 100 km mimo město, zatímco krajské město, Janov je. 50 km na východ. Tam je přibližně 60 000 obyvatel Savona (2009).

Mnoho letů do Savona díky své poloze u moře a krásné pláže. Kromě toho město nabízí mnoho historii a kulturu jako Savona existovala již Římany. Mimo jiné můžete navštívit několik starověkých věží, z nichž bylo vyhlášení nezávislosti podepsané ve věži v roce 1191 Campanassa Cappella Sistina je kaple z roku 1400s, a jeden by měl také navštívit na to, co je známé jako dům Kryštofa Kolumba ‚a, kde to je odhadoval, že on strávil mnoho dětských let.

Janov Cristoforo Colombo letiště je cca. 40 km od Savona.