Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sassuolo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sassuolo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sassuolo miniguide

Autopůjčovna Sassuolo
Půjčovna Aut Sassuolo

Sassuolo se nachází v regionu Emilia-Rímgna, který se nachází v severní části Itálie, nedaleko místa, kde země se táhne do moře.Město je centrálně umístěný v regionu, asi 15 km od hlavního města provincie Modena v severní, se nachází na břehu řeky Secchia. Je to cca. 50 km do města Bolona a jen něco málo přes 100 km Ligurského moře, které je součástí Středozemního moře na západě. V roce 2009 populace byla odhadována na cca. 40 000.

Sassuolo sahá na 900 a byl poprvé zmíněn v pramenech v roce 980 rok Jeden z nejznámějších atrakcí ve městě je vévodský palác Sassuolo, postavený na ruinách starobylého hradu v 1600s. Ve stejném století byl palác zdobí fresky umělci jako Jean Boulanger a Agostino Mitelli. V Modena můžete navštívit Musei Palzzon s muzei a galeriemi.

Bolona letiště je mezinárodní letiště, které je cca. 40 km východně od Sassuolo.