Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Salerno

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Salerno zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Salerno miniguide

Autopůjčovna Salerno
Půjčovna Aut Salerno

Salerno je hlavním městem provincie Salerno, s počtem obyvatel téměř 150 000 (2009). Salerno se nachází v jižním regionu Kampánie, který se nachází na západním pobřeží, a je to asi 50 km na Neapol v severozápadu.Irno řeka teče přes město a ústí do zálivu Salerno, která vede do Tyrhénského moře. Když se město stalo se římskou kolonií v roce 194 př.nl Kr, dostal jméno Salernum.

Historického města Salerno je jedno z nejlépe dochovaných starých měst podél italského pobřeží, a ve středu města stojí katedrála, která byla poprvé uvedena na 800 a je vybavena kazatelen 1100s. V roce 1950 to bylo postaveno krásné nábřeží s výhledem na hory a s různými druhy palem. Pokud se budete řídit asi 30 km na severozápad, dojdete k sopce města Pompejí, který byl pohřben popel z Vesuvu v roce 79 nl Kr. Sopka je sám o. 40 km severozápadně od Salerna.

Salerno Costa d’Amalfi Airport se nachází téměř 20 km od města.