Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rende

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rende zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rende miniguide

Autopůjčovna Rende
Půjčovna Aut Rende

Rende patří k provincii Cosenza a nachází se v oblasti Kalábrie, který se nachází v jižní části Itálie. Kalábrie je ohraničená Středozemním mořem na západě regionu, a ostrovem Sicílie na jihu a Jónského moře na východě. Rende se nachází právě na sever kraje, asi 15 km severozápadně od hlavního města provincie Cosenza a cca. 15 km od západního pobřeží. V roce 2004 tam bylo asi 35 000 obyvatel ve městě, ale pokud budete očekávat, že studenti na univerzitě v Kalábrii, číslo vzroste na cca.60 000 EUR.

Poprvé jméno odtok byl použit, byl v roce 1095 To bylo také v tomto okamžiku, že hrad byl postaven v Rende, který jeden může ještě vidět na město. Rende je rozděleno mezi historické město a novější část, a ve městě, měli byste navštívit patří kostel Santa Maria Maggiore, s jeho antické fresky a Městského muzea, které sídlí v Palazzo Zagarese.

Nejbližší letiště je letiště Lamezia Terme, který se nachází asi 70 km jižně od Rende.