Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lamezia Terme Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lamezia Terme Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lamezia Terme Letiště miniguide

Autopůjčovna Lamezia Terme Letiště
Půjčovna Aut Lamezia Terme Letiště

Lamezia Terme letiště (SUF) se nachází v Lamezia Terme, centrální čtvrti Kalábrie a 35 km od Catanzaro a 70 km od Cosenza. Tam jsou autobusové dopravy mezi oběma městy a na letiště. Je zde velmi dobrý výběr půjčovna automobilů v odletové haly, mezi nimi Avis, Europcar, Fincom, Hertz, Itálie autem, Maggiore, Sicílie-by-Car, Sixt, Targa Nájem a quic. V roce 2009, 1.645.631 cestující navštívil Lamezia Terme letiště. Kolem 12 leteckých společností poskytujících služby na letišti. Většiny destinací jsou v Itálii, ale Air Berlin a Germanwings létají do různých destinací v Německu. Letiště má duty-free, a malý výběr obchodů, kde mimo jiné k nákupu řemesla z Calabira a italské módy. Zde je několik možností stravování, od jednoduchých tyčí do více exkluzivní restaurace. Letiště má bezdrátové připojení na internet za poplatek, business lounge a ATM. Nejsou žádné hotely na letišti, nejbližší je hotel Lamezia.