Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ravenna

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ravenna zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ravenna miniguide

Autopůjčovna Ravenna
Půjčovna Aut Ravenna

Ravenna se nachází v regionu Emilia-Rímgna, které hraničí s Jadranu na východě, který leží jižně od místa, kde Itálii začíná natáhnout na moře.Ravenna je přístavní město je hlavním městem provincie Ravenna, který se nachází asi 10 km do vnitrozemí. Město je připojen k Jaderskému moři přes kanál, který je asi 65 km od Bolognina západ.To bylo hlavním městem Západořímské říše mezi inzerátem 402 a 476 nl Kr. V roce 2009 populace byla cca. 185 000.

Existuje mnoho historických památek ve městě, z nichž mnohé jsou zdobeny mozaikami. Osm z nich pochází z roku 400 – a 500-číslo e. Kr. a je uveden na světové dědictví UNESCO, včetně několika baziliky, pravoslavné a baptisterium Theoderiks mauzoleum. V opačném případě můžete navštívit historické muzeum Museo Nazionale, umělecké muzeum a hrob spisovatele Dante Alighieriho.

Bolona letiště je mezinárodní letiště, které je cca. 70 km mimo Ravenna.