Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Prato

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Prato zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Prato miniguide

Autopůjčovna Prato
Půjčovna Aut Prato

Prato je hlavním městem provincie stejného jména a patří do regionu Toskánsko. Město se nachází v severní části regionu, který má centrální polohu v zemi a na hranicích Itálie západním pobřeží.Krásného města Florencie je pouze cca. 20 km jižně od města, zatímco západní pobřeží Středozemního moře a je k nalezení téměř 80 km od Prato. Bisenzio řeka teče přes město a jeho populace byla naměřena na téměř 190 000 v roce 2009.

Prato je známo, že byli hlavní textilní výrobce v Itálii téměř 900 let a spolu s okolím ullvareproduksjonen centrem země. Příběh výroby je udržován v Textilní muzeum Textilní muzeum. V historické čtvrti je mnoho krásných paláců jako Palazzo Pretorio od 1200s. Palazzo degli Alberti byl postaven v 1100s a současně ubytuje galerii.

Florencie Letiště je mezinárodní letiště se nachází cca. 10 km od Prato.Na letiště se nazývá jak Peretola letiště a Amerigo Vespucci letiště.