Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Potenza

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Potenza zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Potenza miniguide

Autopůjčovna Potenza
Půjčovna Aut Potenza

Potenza je hlavním městem obou provincie se stejným názvem a regionu Basilicata. V regionu se nachází na jihu Itálie a hraničí zálivu Taranta, který patří spolu s Jónského moře na jihu, zatímco malá část oblasti hraničící se Středozemním mořem na západě.Potenza je centrálně umístěný v severní části Basilicata a nachází se asi 90 km východně od pobřeží Středozemního moře. Počet obyvatel ve městě se odhaduje na cca. 70000 (2009).

Potenza je starobylé město a byl založen Římany v 1. století př. nl Kr. Tam je ještě mnoho historických budov ve městě a vy můžete navštívit kostely San Fransesco, která byla založena v roce 1274 a San Michele od 1000 – 1100 a je. Národní Archeologické muzeum se nachází v krásném Palazzo Loffredo od 1600s, a je také možné vidět zbytky brány, které patří do starých městských hradeb.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Bari Palese se nachází asi. 130 km daleko.