Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Palermo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Palermo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Palermo miniguide

Autopůjčovna Palermo
Půjčovna Aut Palermo

Palermo, Itálie je pátým největším městem a hlavním městem ostrova Sicílie. Se svými 687.000 obyvateli na ostrově na severním pobřeží Středozemního moře, město je rušný přístav. Zde je trajektové spojení do Itálie, Neapol a Tunis.

Palermo je možná nejlépe známý jako rodné město mafie. Je to také místo, kde byla akce z filmů Kmotr Francise Forda Coppoly byla přidána, stejně jako filmovou lokaci s filmem klasické Cinema Paradiso. Palermo má krásnou polohu a příjemné klima. Je bohatá na architekturu a má značný turistický provoz. Palermo má katalaninspirert katedrály, katakomby, že Cappuccini Catacombs, s   mumifikované domorodci, kteří jsou dobře zachovalé.Gesu Kostel je jednou z nejlépe dochovaných. V Cappella Palatine je krásný zlatý mozaiky, a bývalé královské komory v Palazzo dei Normanni. La Marina promenáda vedoucí k La Flora, park od 1700s.

Palermo Mezinárodní letiště se nachází 32 km západně od města u Punta Raisi.