Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Olbia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Olbia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Olbia miniguide

Autopůjčovna Olbia
Půjčovna Aut Olbia

Olbia je přístavní město na severovýchodním pobřeží Sardinie. V obci je cca. 47.000 obyvatel (2005). Olbia trajektové spojení do italského města Janov, Livorno a Civitavecchia.

Město, které až do roku 1939 byl povolán Terra Nova Pausania, je starý. Jeho kořeny sahají do doby, kdy Římané a katagenere kolonizoval město. Země je orné půdy dělala to důležité obchodní místo. Stará část města mohou ještě být viděny dnes. Zde je staré městské hradby, římské lázně. Římského kostela San Simplico od 1100s jsou vyrobeny ze žuly a má sbírku pohřbu římských nápisů. Olbia je dobrý utangspunkt pro ty, kteří chtějí prozkoumat slavné středisek Smeraldakysten nebo navštívit Porto Rotondoor. Oni mohou vidět mnoho archeologických nálezů a bojovat dutin, jako je Su Monte a S’Abe.

Olbia Costa Smeralda letiště je cca. pět kilometrů od centra Olbia.