Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nola

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nola zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nola miniguide

Autopůjčovna Nola
Půjčovna Aut Nola

Nola patří do regionu Kampánie na jih Itálie a nachází se v provincii Neapol, kde se nachází město Neapol. Nola se nachází asi 20 km od západního pobřeží a cca. 25 km od Neapole, která má místo hned vedle Thyrrenian pobřeží. Počet obyvatel ve městě byla naměřena na více než 30 000 v roce 2004. Nola je pravděpodobně nejstarším městem v regionu a bylo již město kolem roku 560 př.nl Kr.

Z historických památek, měli byste navštívit Basilica di San Tommaso, postavený v roce 200 AD Kr, a to jak z důvodu jeho věku a freskami od 800 to. Bazilika sv. Apostoli byl údajně erected na začátku roku 95 nl Kr a později přestavěn v roce 1190 Něco z města je možné vidět římské ruiny, včetně amfiteátru a hroby. Aktivní sopky Mount Vesuvius je pouze cca. 15 km jižně od Nola, ale je to asi. 20 km zachovalé město Pompeje.

Neapol letiště se nachází téměř 30 km západně od Nola.