Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Monopoli

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Monopoli zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Monopoli miniguide

Autopůjčovna Monopoli
Půjčovna Aut Monopoli

Monopoli je město ležící v provincii Bari, a má populaci téměř 50 000 (2007). Provincie náleží Region Apulie, který se nachází na italské patě v jižní části země, a Monopoli hraničící Jaderském moři na východě.Odtud je to vyvážené zboží, jako je olivový olej a obilné mlýny. Je to cca. 40 km do hlavního města provincie Bari, a to je asi 65 km od Taranta a záliv Taranta na jihu. Monopoli byla postavena v roce 545 po zničení řeckého města Egnathia.

Centrum města je historický okres, který je zachovalý a starověkých míst může být viděn, včetně svatého Štěpána z hradu 1086, který byl později přeměněn na benediktinský klášter. Katedrála Monopoli sahá až do 1100s, a hrad hrad Karla V. byla postavena v 1500s a byl z vězení brzy 1800 až 1969. Dnes je zde centrum umění kromě různých akcí.

Bari Palese letiště je také nazýván letiště a je umístěn cca. 50 km daleko.