Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mantova

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mantova zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mantova miniguide

Autopůjčovna Mantova
Půjčovna Aut Mantova

Mantua je hlavním městem provincie Mantua v roce 2009 a měla populace téměř 50 000 Provincie patří do regionu Lombardie, který se nachází v severní části Itálie, a město se nachází ve střední části země.Je to cca. 150 km na severozápad v obou Miláně a Benátkách k východnímu pobřeží. Mantua se nachází na řece Mincio a tam je několik jezer, které obklopují město.

Mantova je starobylé město, které existovaly před Římané dobyli kolem AD 220 f. Kr, a staré město udrží hodně jeho historický charakter. Brzy v 1300s převzal moc a obnovil Gonzaga hodně z městské architektury po celé století, a že oni byli příznivci umění a kultury. Gonzaga palác je považován za jeden z největších a nejkrásnějších paláců v Evropě. Archeologické muzeum se nachází tady, a to je na displeji freskami a obrazy, mimo jiné, El Greco a Anthony van Dyck.

Verona letiště je mezinárodní letiště se nachází cca. 25 km severně od města.