Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Maglie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Maglie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Maglie miniguide

Autopůjčovna Maglie
Půjčovna Aut Maglie

Maglie se nachází v provincii Lecce, asi 30 km jižně od hlavního města provincie. Místo leží v jižní oblasti Apulie, který se nachází na patou Itálie jižní Itálie, těsně předtím, než se otočí na západ směrem k Sicílii. Jaderské moře je asi. 15 km východně Thyrrenian pobřeží je asi 30 km západně od města a pobřeží Středozemního moře je nalézt asi 40 km jižně od Maglie. V roce 2009, populace měří téměř 15 000

Maglie byl postaven kolem věže a rostl do malého města mimo středověku. Návštěvníci mohou cestovat k pobřeží a užívat si života na pláži nebo chůzi po městě a poznat její historii. Starých budov, je možné vidět nádherné kostel Madonna části Štýrský Hradecie, který byl postaven v 1600s a město je katedrála, která pochází z 18. století.

Casale letiště se nazývá Salento letiště se nachází asi 80 km severně od Maglie.