Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lecco

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lecco zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lecco miniguide

Autopůjčovna Lecco
Půjčovna Aut Lecco

Lecco patří do regionu Lombardie a je hlavním městem provincie Lecco. Region sousedí Švýcarsko zhruba 40 km dále na sever, a město Lecco se nachází na břehu jezera Como, že vypadá jako převrácený Y. jezero je třetí největší v Itálii a je považován za jeden z nejkrásnějších a Lecco se nachází na jižním břehu pravé paže.Populace byla odhadována na téměř 50 000 v roce 2007.

Povaha Lecco je velmi atraktivní díky své poloze na krásné jezero a majestátní hory v okolí města. Lecco dostává mnoho turistů každý rok, z nichž některé jsou na návštěvě města vyšplhat horách nebo plachty na jezeře. Jeden by měl také procházka kolem historické čtvrti a muzeí, včetně Museo Manzoniano jako dětský domov spisovatel Alessandro Manzoni, Museo Archeologico a galerie sídlí v věži od 1300s.

Jedno z letišť v Miláně volal Ninoy Aquino mezinárodní letiště a leží cca. 50 km daleko.