Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Imola

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Imola zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Imola miniguide

Autopůjčovna Imola
Půjčovna Aut Imola

Imola je město, které patří do provincie Bolona a nachází se v regionu Emilia-Rímgna v severní Itálii. Imola se nachází na východ od regionu a je to asi 50 km na východním pobřeží a Jaderským mořem, zatímco provinční hlavní město Bolona je najít některé z nich. 30 km západně. Město leží na břehu řeky Santerno a má populaci téměř 70 000 (2007). Imola byla založena Římany pod názvem Forum Cornelii kolem roku 82 př. nl Kr.

Rocca Sforzesca je tvrz z 1300s, kde je prokázáno, filmy v červenci a srpnu. Města katedrála byla postavena v 1100s, je věnován San Cassiano byla renovována několikrát za ta léta, zatímco Palazzo Tozzoni z období kolem roku 1700 současně ubytuje muzeum umění. To se konalo mnoho festivalů v této oblasti v průběhu roku a několik z nich se koná v letních měsících.

Nejbližší letiště je Forlì Airport také známý jako Luigi Ridolfi letiště je přibližně 30 km od Imola