Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Gorizia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Gorizia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Gorizia miniguide

Autopůjčovna Gorizia
Půjčovna Aut Gorizia

Gorizia je hlavním městem provincie Gorizia, které patří do regionu Friuli-Benátky Giuila leží na úpatí Alp. V regionu se nachází v severovýchodní Itálii, sousedícíSlovinsku a nejvnitřnější záliv na Jadranu.Gorizia se nachází v regionu jihovýchodní roh a rozšiřuje podél západní hranice slovinské řeky Isonzo města a hranice na východě. Tam je skoro 150 km od Benátek na jihozápad, a počet obyvatel je odhadován na Gorizia cca. 35000 (2009).

Gorizia byl postaven v 1000, ale několik historických budov bylo zničeno během 1 a 2 Druhé světové války, včetně města katedrály. Katedrála byla postavena v 1200s, ale jen části původního objektu přežil 1 Druhá světová válka. Slavný památkou je středověký hrad, který se nachází ve starobylé hradby a sahá až do 1200s. Po 2 Světové války bylo město rozděleno na dvě, a vzhledem k, resp, Itálie a Slovinska.

Friuli Benátky Giulia letiště je také nazýván Terst letiště se nachází asi 30 km jižně od Gorizia.