Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ferrara

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ferrara zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ferrara miniguide

Autopůjčovna Ferrara
Půjčovna Aut Ferrara

Ferrara je hlavním městem provincie Ferrara s počtem obyvatel nad 130 000 (2008). Ve městě se nachází na břehu řeky Po di Volano, která je přítokem řeky Pádu se nachází severně od pobřežního regionu Emilia-Rímgna, který se nachází v severovýchodní Itálii. Od Ferrara je. 50 km na pobřeží Jaderského moře k východu, a to je něco málo přes 50 km na Bolona v jihozápadní.

Ferrara byl důležité město v italské renesance, a mnoho ze staveb jsou označeny do této doby. Estense je jedním z nejznámějších památek města a připojil se k jeho čtyři věže postavené v roce 1300 – a 1500, zatímco zdi, které obklopují Ferrara byl postaven v 1400s a je jedním z nejlépe dochovaných zdí v Itálii. Archeologické muzeum se nachází v Palazzo Schifanoia od 15. století, a staré město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Bolona letiště je cca. 50 km jižně od Ferrara a je také nazýván Guglielmo Marconi letiště.