Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fano

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fano zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fano miniguide

Autopůjčovna Fano
Půjčovna Aut Fano

Fano patří k provincii Pesaro e Urbino v regionu Marche, který je centrálně umístěný v Itálii. Fano se nachází na východním pobřeží kraje hraničit s Jaderským mořem, zatímco provinční hlavní město Pesaro se nachází asi 12 km severně od města. Je to cca. 160 km do Boloně na severu a něco málo přes 200 km do města Florenciena západ, a v roce 2008 populace se odhaduje přibližně na 60 000

To bylo Římané, kteří založili město ve 4. století př. nl Kr pod názvem Fanum Fortunae a Arch Arco de Augusto je bod Rímn zájmu. Vzhledem k jeho věku, je zde několik dalších historických budov, včetně katedrály, který byl postaven v 1100s, hrad Rocca Malatestiana od 1400-století Palazzo del Podesta v 13. století, které dnes sídlí archeologické muzeum a umělecká galerie. Díky svým nádherným plážím, Fano také populární místo pro dovolenou.

Ancona letiště je mezinárodní letiště se nachází asi 40 km jižně od Fano.