Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cremona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cremona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cremona miniguide

Autopůjčovna Cremona
Půjčovna Aut Cremona

Cremona je hlavním městem provincie Cremona a patří do regionu Lombardie, který se nachází v severní části Itálie, hraničit Švýcarsku na severu.Cremona má umístění v jihovýchodním rohu Lombardie a je to asi. 90 km do módy Milána v severozápadu. Město leží na březích řeky Pádu, a jeho populace se odhaduje na něco přes 70 000 (2008).

Cremona je opravdu známý pro bytí dobrý a profesionální výrobce houslí, které byly vyrobeny zde od 1400s, a tam jsou možnosti navštívit dílny a uvidíte, jak se vyrábějí nástroje. Piazza del Comune, je náměstí a centrum v historické části města a zde je katedrála od 1100s. Katedrály zvonice je druhá nejvyšší cihlová věž v Evropě, téměř 113 m, a že je v Evropě nejstarší věž měří přes 100 metrů a byla postavena v roce 1309

Linate letiště je jedním ze tří letišť Milan a nachází se asi 70 km mimo Cremona.