Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cosenza

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cosenza zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cosenza miniguide

Autopůjčovna Cosenza
Půjčovna Aut Cosenza

Cosenza je hlavním městem provincie Cosenza a nachází se na soutoku řek a Busento Crati v jižní oblasti Kalábrie. V regionu se nachází téměř na okraji části Itálie, který vyčnívá do moře s Jónským mořem na východním pobřeží Středozemního moře a na západním pobřeží.Cosenza se nachází v centru města v regionu a je to asi 40 km na pobřeží Středozemního moře. V roce 2009, populace měří téměř 70 000

Cosenza existuje jako město, protože předtím, než Římané dobyli oblast v 204 BC Kr. Staré Město je půvabné a krásné místo s úzkými uličkami a historických památek, včetně města katedrály, postavený v 1100s a později zrekonstruován a přestavěn. V katedrále můžete vidět sochu Regina Isabella d’Aragona od 1200s, zatímco novější čtvrti nabízí muzea Museo Cívico Archeologico, a skanzen Museo Bilotti all’aperto se sochami Salvadora Dalího a Emilio Greco.

Lamezia Terme letiště je hlavní letiště v regionu a je asi hodinu jízdy mimo Cosenza.