Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cortona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cortona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cortona miniguide

Autopůjčovna Cortona
Půjčovna Aut Cortona

Cortona je město, které patří do regionu Toskánsko a nachází se daleko na východ v regionu. Toskánsko se nachází na západním pobřeží vyčnívající části Středozemního moře na západě a Jaderského moře na východe. Od Cortona je asi 180 km od pobřeží Středozemního moře a cca. 190 km na pobřeží Jaderského moře, zatímco jezero Trasimeno se nachází téměř 13 km jižně od Cortona. Populace byla více než 20 000 v roce 2009.

Cortona je starobylé město, které bylo postaveno Etruscans, který vládl Toskánsku od ca. 700 př. nl Korun a byl vzat Římany v roce 310 př. nl Kr. Toto dělá Cortona k jednomu z nejstarších měst regionu, a je silně ovlivněn tím, jak to vypadalo v 1400s. V ulici je úzký a kroucení, a budov z italského středověku. Palazzo Pretorio byl postaven v 1300s a dnes je budova, kde se nachází etruské muzeum.

Florence Amerigo Vespucci letiště je také nazýván letiště nebo Peretola Airport se nachází cca. 130 km severně od Cortona.