Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Como

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Como zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Como miniguide

Autopůjčovna Como
Půjčovna Aut Como

Como je hlavním městem provincie Como a patří do regionu Lombardie, který se nachází v severozápadní části Itálie. Ve městě se nachází u jezera Como a je to asi. 6 km švýcarských hranic na severu a přes 200 km do francouzských hranic na západě. Como byl jmenován Novum comum, kdy Julius Caesar se konaly v první století př. nl Kr, a dnes je populace téměř 85 000 (2009).

Vzhledem ke své dlouhé historii existuje mnoho starověkých míst v Como, a mnoho z historických budov se nachází ve starém městě s jeho starobylé hradby a věže.Výstavba katedrály začala v 1300s, zatímco kostel San Fidele byl postaven v 1100s. Sant’Abbondio bazilika byla začata v 1000 a zahrnuje obrazy od stejného století a fresky od 1300s. Como je oblíbenou destinací pro turisty, protože jeho umístění v blízkosti Alp a jejich umístění u jezera Como.

Milan Malpensa letiště je asi. 50 km od města.