Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Chiavari

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Chiavari zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Chiavari miniguide

Autopůjčovna Chiavari
Půjčovna Aut Chiavari

Chiavari patří do provincie Janov a nachází se na italské riviéře. Město se nachází v regionu Ligurie, která se nachází v severozápadní Itálii, poblíž místa, kde země začíná natáhnout do Středozemního moře.Je to asi 40 km do Janova, a po pobřeží na západ, dojdete k Nice ve Francii, po cca. 230 km. Chiavari leží u ústí řeky Entella a obyvatelstvo jsou měřeny na téměř 30 000 (2007).

Protože jeho krásném místě, Chiavari především hlavní destinací pro ty, kteří hledají slunce a pláže. Také staré město stojí za návštěvu pro své historické budovy, někteří datovat se k 1200s, včetně kostela San Salvatore di Levante. Katedrála byla postavena v 1600s a Castello Chiavari je pevnost, která byla postavena v 1100s. Tam je několik muzeí ve městě, archeologické muzeum, muzea umění a muzeum moře.

Janov Cristoforo Colombo letiště se nachází téměř 50 km západně od Chiavari.