Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Catania

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Catania zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Catania miniguide

Autopůjčovna Catania
Půjčovna Aut Catania

Catania na úpatí největší sopky v Evropě, Etna, na východním pobřeží Sicílie. Catania je hlavní město provincie se stejným názvem, se nachází v Jónském moři. Město má cca. 313.000   obyvatel, je Sicílie je druhé největší město.Předměstí jsou obyvatelé jednoho milionu lidí. Catania je jedním z nejvýznamnějších italských přístavních městech. Zde jsou vyváženy ovoce, víno, mandle a dřeva.

Catania je známý pro své barokní architektury a urbanistiky. Piazza del Duomo je živé místo s elegantním kašnou, která je symbolem města.   je také základem pro nákupní ulice Etnea.Norman katedrála ve stylu Norman, a stojí za návštěvu. Město Catania je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, spolu s Val di Noto. Benediktinský klášter San Nicolò byl jednou největší kláštery v Evropě. Piazzo Stesicoro má ruiny římského amfiteátru, v Teatro Massimo je místem setkání pro mladé lidi. Catania je také dobrou základnou pro výlety do Etna.

Fontanarossa Letiště se nachází čtyři míle od centra města.