Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Campobasso

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Campobasso zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Campobasso miniguide

Autopůjčovna Campobasso
Půjčovna Aut Campobasso

Campobasso je hlavním městem obou provincie Campobasso a regionu Molise. Město se nachází na jihu země a je to asi. 130 km do Neapole na jihu, který je jedním z největších měst v jižní Itálii. To je asi dvakrát tak daleko až k západnímu pobřeží k východnímu pobřeží, a počet obyvatel se odhaduje na něco přes 50 000 (2008).

Historické části města nabízí staré a impozantních staveb. Jedním z nejznámějších je Castello Monforte je zámek se šesti věžemi, které byly postaveny v 1400s, a pokud se zjistí, pozůstatky dřívějších osad. Ve stejné oblasti, jeden může vidět Chiesa della Madonna del Monte, který byl poprvé postaven v 12. století, a kostel svatého Jiří a kostel San Bartolomeo, oba datovat se k 1000 je. V posledních okrese může zahrnovat návštěvu archeologického muzea, a kolem Velikonoc festival se koná Misteri.

Neapol letiště je také nazýván Capodichino Airport   a je cca. 80 km do města.