Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cagliari

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cagliari zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cagliari miniguide

Autopůjčovna Cagliari
Půjčovna Aut Cagliari

Cagliari je hlavním městem ostrova Sardinie, Středomoří je druhý největší ostrov.Cagliari se nachází na jižním pobřeží ostrova Sardinie je nejdůležitější námořní přístav.Žijeme cca. 165.000 obyvatel, 300.000 z předměstí.   Město má trajektové spojení do Tunisu, italské Palermo a Civitavecchia.

Italské přístavní město bylo založeno Féničany a později významným kartáginské bod na ostrově Sardinie. Město bylo podmanil si Římany 238 b. Kr. A při vandalové v 454 Město má archeologického muzea, Museu Archeologico Nazionale, jako je má bronzová socha od 5000 před naším letopočtem. Muzeum Pinacoteca Nazionale di Cagliari ukazuje oblasti dějin umění a zbraně, přičemž raccolta di CERE Anatomiche má několik děsivých voskové modely. Město má několik kartaginské a římské ruiny ve městě, které utrpělo velké bombové útoky během druhé světové války. Cagliari má i atrakcí, jako je katedrála Santa Cecilia od 1300s a San Saturnino církve a krásné pláže a Poetto Calomosca

Cagliari-Elmas letiště je nejbližší letiště, cca. pět kilometrů z centra města.