Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brescia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Brescia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Brescia miniguide

Autopůjčovna Brescia
Půjčovna Aut Brescia

Brescia se nachází v severní Itálii na západ od známého jezera Garda, v regionu Lombardie.Brescia se nachází na úpatí Alp, 100 km východně od Milána. 187.000 obyvatel žije v Brescii.

Město je nejlépe známé pro jeho výrobu zbraní, včetně proslulé pistole Beretta. Město je také známé pro výrobu příborů. Brescia každoročně pořádá průmyslová výstava o značné velikosti. Brescia má mnoho krásných starých kostelů a budov z chrámu kapitolinske, Tempio Capitolino který byl postaven za vlády císaře Vespasiána 72 nlKorun a je nyní muzeum římského najde. Brescia má další atrakce, Santa Giulia klášter, středověké paláce Broletto a Mille Miglia, muzeum pro automobilový průmysl.Předchozí závody se zde konaly.   Rozhodl přehlídka návrháře automobilů ročně. Brescia je dobrým výchozím bodem pro výlety do jezera Iseo a Garda.

Brescia letiště Montichiari v této oblasti, 20 km od města Brescia.