Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Avellino

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Avellino zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Avellino miniguide

Autopůjčovna Avellino
Půjčovna Aut Avellino

Avellino je hlavním městem provincie Avellino a nachází se v regionu Kampánie. V regionu se nachází v jižní části Itálie a sousedících se Středozemním mořem na západě, zatímco město je. 50 km do vnitrozemí.To je téměř 60 km do Neapole, která se nachází na pobřeží a je jedním z největších měst v jižní Itálii. Apeniny pohoří obklopující Avellino a Sabato řeka protéká městem. Populace byla na více než 55 000 v roce 2009.

Tam bylo mnoho zemětřesení v této oblasti, ale Avellino má ještě udržel hodně středověkého pocit. Starověké a úctyhodný budova stále stojí katedrála, která byla postavena v 1100s, a že jeden může vidět pozůstatky hradu z roku 800 – a 900-číslo. Monte Vergine je známý valfartskloster nachází cca. 10 km severozápadně od Avellino, zatímco aktivní vulkán Vesuv je najít asi 60 km daleko.

Neapol letiště je cca. 50 km západně od města.