Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Borgarnes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Borgarnes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Borgarnes miniguide

Borgarnes
Půjčovna Aut Borgarnes

Borgarnes je město na poloostrově na Borgarfjördur na ostrově, 60 kilometrů severně od hlavního města Reykjavíku. Borgarnes je centrem Borgarbyggð obce. V roce 2009 bylo cca. 2.000 obyvatel zde. Borgarnes má silniční spojení se zbytkem země, přes druhou Islandu je největší most: Borgarfjardarbru.

Borgarnes byla poprvé uvedena v Skallagrimssons sága Egil, ale město bylo pak známé pod názvem Digranes. Egils otec Skallagrim Kvedlulfssons, mohyla se nachází v centru Borgarnes. Egil sám byl bývalý majitel farmy Borg. Na místě kostela Borg Myru mimo centrum stojí socha Egil Skallagrimsson. To je vytvořil sochař Asmundur Sveinsson. Borgarnes nabízí několik umění, přírodních a historických památek, stejně jako jeho přirozeném prostředí. Město má muzeí umění, přírodní a kulturní historie. Borgarnes má také golfový klub.

Nejbližší letiště je letiště Keflavik v Reykjavíku, 69 mil daleko.