Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Reykjavik Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Reykjavik Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Reykjavik Letiště miniguide

Autopůjčovna Reykjavik Letiště
Půjčovna Aut Reykjavik Letiště

Chystáte se na Island a potřebujete si levně pronajmout auto? Pronájem auta je na Islandu populární volbou, protože umožňuje cestovat po ostrově vlastním tempem. Porovnání cen několika autopůjčoven vám umožní najít tu nejlepší nabídku. Doporučujeme si zarezervovat vůz předem. Není nic jednoduššího, než si jej vyzvednut hned po příletu na letiště. 

Reykjavík

Reykjavík se nachází na západním pobřeží ostrova známého svým „ledem a ohněm.“ Poloostrov Seltjarnarnes nabídne nádherný výhled na okolní hory. Reykjavík má populaci cca 120 000 obyvatel žíjících v metropolitní oblasti. Město je také hlavním přístavem a centrálním kotvištěm rybářských lodí. 

Reykjavík nabízí spoustu příležitostí ke kulturním zážitkům a výletům do přírody. V období od dubna do října mohou návštěvníci podnikat exkurze za pozorováním velryb, delfínů a papuchalků, v zimě lze sáňkovat, jezdit na sněžných skútrech nebo raftovat. Na své si také přijdou milovníci turistiky a rybaření. U turistů i místních obyvatel je dále oblíbená jízda na koni. Pokud však nejste fanouškem koní, můžete místo toho jezdit na kole. Reykjavík, a ostatně celý Island, je známý svými geotermálními bazény. V Reykjavíku najdete veřejné termální lázně a bazény Laugardalslaug a Sundlaugarveg, které jsou největšími ve městě. V Reykjavíku rovněž sídlí národní parlament Althingishúsið a nachází se tu největší islandský kostel Hallgrímskirkja, jenž se tyčí na kopci mimo centrum. Před kostelem stojí socha Leifura Eiríkssona. 

Letiště

Mezinárodní letiště Keflavik (KEF) je největším letištěm na Islandu a leží 50 km od centra Reykjavíku. V příletové hale se nacházejí přepážky hned několika známých autopůjčoven jako Budget, Avis, Hertz a Europcar. 

Pokud si plánujete pronajmout auto a cestovat po ostrově, Reykjavík je pro to ideálním výchozím bodem. Jeho pozice umožňuje podnikat kratší i delší výlety. Island je známý svou krásnou nedotčenou přírodou, národními parky, sopkami, horkými prameny a vodopády. 

Zimní sezóna nabízí skvělé možnosti ke sledování polární záře. 

Doprava

Na Islandu nenajdete žádné dálnice, ale hlavní silnice vedoucí podél pobřeží (Ring Road) zajišťuje většinu dopravy. Je dlouhá 1399 km a spojuje většinu měst a vesnic. Ring Road je z velké části asfaltovaná. Plánujete-li však jezdit po vysočině, doporučujeme vám najmout si vůz s pohonem na všechny čtyři kola. Mimo hlavní cestu mohou být silnice klikaté, úzké a příkré, často pouze štěrkové. 

Je možné, že na vysočině vám také někdy vypadne signál telefonu, neboť pokrytí není ideální. Některé horské silnice jsou v létě kvůli obtížným jízdním podmínkám uzavřeny. 

Tipy na výlet

S půjčeným autem si můžete udělat výlet k impozantnímu vodopádu Gullfoss, který je údajně tím nejkrásnějším na ostrově. Gullfoss se nachází 115 km severovýchodně od Reykjavíku a skládá se ze dvou samostatných kaskád dlouhých 21 a 11 metrů. Gullfoss je jednou z nejznámějších atrakcí na Islandu a cesta sem zabere jen cca jeden a půl hodiny. 

Další možností je návštěva oblíbeného venkovního bazénu „Modrá laguna“, který se nachází 48 km jihozápadně od Reykjavíku. Modrá laguna jsou geotermické lázně s minerální vodou, jejíž teplota se celoročně pohybuje mezi 37 a 39 °C. Návštěvníkům jsou k dispozici lázeňské a kosmetické procedury.