Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Reykjavik

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Reykjavik zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Reykjavik miniguide

Reykjavik
Půjčovna Aut Reykjavik

Reykjavík se nachází na západním pobřeží ostrova Saga Island, na poloostrově Seltajarnes s krásným výhledem na hory. Reykjavík je hlavním městem Islandu. Zde žije 120 000 obyvatel (2008), 170 000 s předměstími. Město je hlavním přístavním městem země a centrem pro rybolov vlečnými sítěmi.

Reykjavík má bohaté přírodní a kulturní zážitky. Návštěvníci zde mohou v období od dubna do října vyrazit na exkurze, kde uvidí velryby, delfíny a puffiny. V zimě je psí spřežení, sněžení a rafting. Jsou zde skvělé možnosti pro turistiku a rybaření. Jízda na koni je oblíbenou aktivitou mezi turisty i místními obyvateli a pro ty, kteří ji nemají rádi, si můžete vzít na kole přilnavost. Reykjavík a Island jsou známé svým geotermálním bazénem. Zde je Laugardalslaug a Sundlaugarveg, což je největší město ve městě. V Reykjavíku najdeme také parlament země, Dům všeho a největší islandský kostel: Hallgrimský kostel. Nachází se na kopci mimo centrum města, před kostelem stojí socha Leifa Erikssona.

Mezinárodní letiště Keflavik, Keflavíkurflugvöllur, se nachází cca. 50 km mimo centrum města.