Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kerry

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kerry zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kerry miniguide

Kerry
Půjčovna Aut Kerry

Kerry (Kerry County) je kraj v jihozápadní zcela Irsku – konkrétně v provincii Munster.To se rozkládá na ploše 4746 km2, a má celkový počet obyvatel cca. 140000 (2007).Kolem 25.000 obyvatel žije ve správním středisku Tralee, který je zároveň největším městem v kraji.

Tralee byla založena v 1200s, a měl ústřední postavení, když Kerry se stal samostatný kraj v roce 1606. To je lokalizováno kde poloostrov Dingle začne – a je hlavní turistickou místě. Zde je možné navštívit Irsko je největší aquapark – Aqua Dom – nebo že byste mohli zastavit Kerry County Museum. V Tralee je také Národní lidové divadlo, Siamsa pneumatik.

Scenérie v Kerry je velmi vegetasjonsrik a krásná, s řadou zálivů a poloostrovů podél pobřeží. Dingle poloostrov je součástí Killarney National Park, který zahrnuje Killarney jezera a okolních oblastí.

15 km od pobřeží je několik ostrovů, z nichž nejznámější je strmé skalní ostrov Skellig Michael (irský: Sceilig Mhichil). To bylo více než 600 let centrem klášterního řádu, a tam je klášter z roku 588 nlKr. na strmé skalní stěně na ostrově. Klášter je zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Chcete-li se tam dostat od pláže, musíte lézt na všechny 620 kroků. Celý ostrov a sousední ostrov Little Skellig, má také status jako přírodní rezervace.

Na letiště je letiště Kerry, který se nachází v kraji, mají pravidelné linky do DublinuLondýna a některých destinací na evropském kontinentě.