Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tralee

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tralee zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tralee miniguide

Tralee
Půjčovna Aut Tralee

Tralee je město v sørveslige části Irské republiky, ca. 300 km jihozápadně od Dublinu. Tralee je správní centrum pro kraj. Se pohybuje kolem 25.000 obyvatel a nachází se nedaleko města Dingle poloostrova a Irska je nejvyšší vrchol, který je Carrauntoohill 1041 m vysoká.

Tralee bylo hlavní sídlo hrabat z Desmond, a byl založen v 1300s. Tralee je také dobrým výchozím bodem pro ty, kteří chtějí navštívit Ring of Kerry. Cestovní ruch je důležité, aby Tralee, a město má mnoho venkovních aktivit. Krásné pobřeží poloostrovů Dingle, kde Brandon hor a ostrovy Blasket ostrovy lákají mnoho návštěvníků.Blasket ostrovy jsou známé pro své literární a jazykové dědictví, a byl neobývaný od roku 1950. Na poloostrov Dingle, tam je několik historických místech, jako jsou ferity záliv na západním úseku, a Gallarus modlitebny. Tralee je slavné každoroční soutěž krásy, „růže Tralee“, festival pro ženy z irském původu.

Nejbližší letiště, Kerry letiště je cca. 20 kilometrů od centra města Tralee