Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Galway

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Galway zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Galway miniguide

Galway
Půjčovna Aut Galway

Galway je město na západním pobřeží Irska v Galway Bay. Město je Irsko je čtvrtou největší, je   v blízkosti ústí řeky Corrib.Město má asi 66.000 obyvatel.

Město bylo založeno v 1400s King Richard druhé, a byl dlouho sídlo obchodní Irska se Španělskem a Francií. Španělština obchod je ještě viditelný v architektuře. Kostel Sv. Mikuláše z 1320, je příklad tohoto, a země je nejstarší středověký kostel ještě v použití. Dokonce i Kryštof Kolumbus Este by měl mít také navštívili Galway, než se pustil na cestu na Island nebo Faerské ostrovy. Město má kompaktní centra s mnoha hospůdek. V létě můžete zažít Galway Arts Festival, který je známý pro Macnas Parade. Město také má Galwart muzeum, které zobrazuje   historie.Galway má mírné, vlhké a mírné klima s průměrnou teplotou 6,8 ° lednu a 16 stupňů v červenci.

Galway letiště je lokalizoval šest mil na východ od města na Carnmore.