Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vaasa

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vaasa zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vaasa miniguide

Autopůjčovna Vaasa
Půjčovna Aut Vaasa

Vaasa (švédský: Vasa), který se nachází na západním pobřeží Finska, krajiny Ostrobothnia (Finsko: Ostrobothnia).Město má cca. 60.000 obyvatel, z nichž přibližně 25% mít švédštinu jako svůj mateřský jazyk.   V oblastech v okolí města je poměr opačný: Tam je švédský většinový jazyk.

Město je pojmenované po švédské královské rodině Vasa a byl založen v roce 1606 od krále Karla IX. Starého centra byla inidlertid pohyboval. 7 km po rozsáhlém požáru v roce 1852.Vaasa je město, kde vzdělání je centrální. Kromě univerzitní finnews také několik speciálních škol zde.

Vaasa a okolí je bohaté na památky. Mimo město se nachází zvláštní přírodní oblasti Kvarken léto sex, seznamu světového dědictví UNESCO. Zmínit je třeba také tvaroh přírody Centrum Terra Nova, která je součástí Österbottens muzea. Trochu mimo Vaasa je také astronomická observatoř Söderfjärdens Meteoria, přímo v 500 milionů let meteoritu kráter.

Jinak známý jako Vaasa vzrušující kultura, která má jak vlastní operu, a oba finské a švédské-mluvit-mluvící divadlo. A zábavního parku Wasalandia je zřejmé, turistické destinace, pokud budete cestovat s dětmi.

Vaasa letiště, které se nachází 9 km jihovýchodně od města, je místní letiště s pravidelnými lety do Helsinek a Stockholmu.