Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vaasa Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vaasa Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vaasa Letiště miniguide

Autopůjčovna Vaasa Letiště
Půjčovna Aut Vaasa Letiště

Vaasa Airport (VAA) se nachází 9 km jižně od Vaasa. Tam je autobus každou hodinu od letiště a do Vaasa. Auto společnosti sídlící na letišti jsou Hertz, Avis, Scandia Rent Toyota Úroky, Sixt a Europcar. 343.395 cestujících navštívil letiště v roce 2008, to je 5. Největší letiště ve Finsku v počtu cestujících.Je Finnair a Finncomm Airlines, který primárně slouží letiště, ale tam je také několik charterových letů do evropských destinací z jižní Vaasa. To má za léta byl zvolen Finsko je nejlepší letiště.

Vaasa Airport se nachází restaurace, ale neposkytují tax-free na svých internetových stránkách. Ostatní vybavení patří možnost péče o děti, poštovní schránka a telefon.Neexistuje žádný hotel na letišti.