Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Savonlinna

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Savonlinna zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Savonlinna miniguide

Autopůjčovna Savonlinna
Půjčovna Aut Savonlinna

Savonlinna (švédský: Savonlinna), který má 27.746 obyvatel (2009), leží v jižní Savolax – v jihovýchodní části Finska. Vzdálenost k ruské hranici je nižší než 70 km. Město bylo založeno již v roce 1639 – a centrum se nachází v krásném prostředí na několika ostrovech v úžině mezi jezery a Haapavesi Pihlajavesi.

Města je nejslavnější atrakcí je středověký hrad Olavinlinna (švédský: Olof Borg). To bylo postaveno v roce 1470 Švédy, a každý rok od roku 1967, mezinárodně proslulý Savonlinna Opera Festival se koná zde. Kromě toho, nádvoří byl pozemek roční baletní festival.

Další hlavní atrakce v steamboat provoz Savonlinna o všech jezer, které jsou vzájemně propojeny v drtivé systému Saimaa. V létě můžete cestovat na výletní s jedním z parníků – a jeden může také hrát v jedné z mnoha aktivit města a jeho okolí nabízí: Vodáctví, rybaření, koupání, golf atd. V zimě, dvě střediska těsně mimo Savonlinna velmi oblíbenou destinací také.

Barnefamiler na dovolené v Savonlinna také rád, aby si vybrat výlet do činnosti centra Kesämaa Aqua Park, který se nachází 30 km jihovýchodně od města – v Punkaharju. Jinak, Savonlinna od roku 2000 byla stanovena arrangørby pro zvláštní mistrovství – Mistrovství světa v házení mobilního telefonu!

Savonlinna letiště, 15 km severně od města, je místní letiště s pravidelnými lety do Helsinek.