Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Savonlinna Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Savonlinna Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Savonlinna Letiště miniguide

Autopůjčovna Savonlinna Letiště
Půjčovna Aut Savonlinna Letiště

Savonlinna Airport (SVL) je malé letiště se nachází 15 km severně od Savonlinna. Není tam žádná veřejná doprava mezi letištěm a Savonlinna centra. Nicméně, tam je několik autopůjčoven na letišti, jsou Niemelän huvilat karavany, Etelä-Savon Auto Oy, Europcar, Hertz, Toyota, pronájem, Tran Vell a Scandia Pronájem.

15.206 cestujících navštívil Savonlinna letiště v roce 2008. Finncomm Airlines létající do Helsinek letiště. Nejzaměstnanější doba je během operní festival se konal v červnu a červenci, kdy bude zřízen zvláštní a charterových letů.  Savonlinna letiště má kavárna a cestovní kanceláře. Nejsou žádné hotely na letišti.