Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Helsinky Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Helsinky Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Helsinky Letiště miniguide

Autopůjčovna Helsinky Letiště
Půjčovna Aut Helsinky Letiště

Finsko-Vantaa letiště je 19 km severně od centrální Helsinek, 5 km od Vantaa.Existují autobusy mezi letištěm a Helsinkách, který trvá asi 40 minut. K dispozici je 5 autopůjčovny na letišti, který je umístěn v chodbě mezi terminály. Jedná se o Avis, Budget, Europcar, Hertz a Sixt. V roce 2008 12.589.400 cestujících navštívil Finsko letiště je největší ve Finsku. Z Helsinek může letět přímo do 120 destinací po celém světě, je to letiště, které má druhý nejvyšší počet míst na mapě v severní Evropě. Byl postaven v roce 1952 pro letní olympijské hry. Je ředitelství pro Air Finsko, Finnair, Blue 1 a Finncomm Airlines a má národní a mezinárodní terminál.  Finsko letiště má velmi dobrý výběr kaváren, restaurací, barů a obchodů. Ostatní vybavení patří lékárna, bezdrátový internet, dětský koutek, konferenční centrum a turistické informace. Existují dva hotely na letišti, Scandic Gateway Hotel a Hilton Helsinky-Vantaa Airport Hotel.