Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Rovaniemi

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rovaniemi zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rovaniemi miniguide

Autopůjčovna Rovaniemi

Půjčovna Aut Rovaniemi

Rovaniemi je obchodní a kulturní centrum v nejsevernější finské krajiny, Laponsko. Města, který také ubytuje University Laponska, má 59.353 obyvatel (2008). Přestože Rovaniemi byl kostel již od středověku, a to práva města obchodování až do roku 1960. To byl skutečně městských budov na místě, ale většina budov byla spálena Němci v roce 1944.

Po 2 Druhá světová válka, nové centrum, se nachází na soutoku Kemijoki a Ounasjoki setkat, navržený slavným architektem Alvar Aalto (1898-1976). On je také zodpovědný za několik městských veřejných budov: City Hall (radnice), Městská knihovna a Lappiahuset   (Které domy divadla).Nejmonumentálnější stavba v Rovaniemi je dost, nicméně, kulturní a kongresové centrum Arcticum, postavený v roce 1992, navrhl dánský architekt firmy.

Rovaniemi je jinak známé jako rodné město Santa je. Celé dva elf půdy (zábavní parky s Santa Claus téma):   Santa Park a Santa Claus ‚Village – oba se nachází právě na sever od řeky Kemijoki.Půl milionu návštěvníků sem každý rok jen na návštěvu Santa Claus (jultomten / joulupukki).

Rovněž lyžařská Ounasvaara těsně mimo město je atrakcí, která přitahuje mnoho turistů v zimě.

Letiště Rovaniemi je místní letiště, které má řadu charty – stejně jako pravidelné lety do Helsinek .

Rovaniemi Letiště se nachází 10 km severně od Rovaniemi .Není tam žádná kyvadlová doprava mezi letištěm a každých 15 Rovaniemi minutu. Existuje 7 různých společností, které pronájmu auta na letišti, tam jsou Avis, Europcar, Hertz, Toyota Rent Sixt, Tran Vell a Scandia Pronájem 400.477 cestujících navštívili letiště v roce 2008 a je čtvrtý Největší letiště ve Finsku. Roller Banne prochází polární kruh. Hlavní sezóna pro charterové provoz je od listopadu do ledna, a to zejména o Vánocích, kdy mnoho lidí přijde na návštěvu vesnice Santa Clause a Santa Park, který se nachází jen pár kilometrů od letiště.  Rovaniemi Airport může nabídnout několik druhů kávy, obchůdky se suvenýry a duty free. K dispozici je široký výběr hotelů, které jsou v blízkosti, jeden z nich je Hotel Santa Claus.

Čeština