Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rovaniemi Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rovaniemi Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rovaniemi Letiště miniguide

Autopůjčovna Rovaniemi Letiště
Půjčovna Aut Rovaniemi Letiště – Foto: © Lauri Silvennoinen

Rovaniemi Letiště se nachází 10 km severně od Rovaniemi. Není tam žádná kyvadlová doprava mezi letištěm a každých 15 Rovaniemi minutu. Existuje 7 různých společností, které pronájmu auta na letišti, tam jsou Avis, Europcar, Hertz, Toyota Rent Sixt, Tran Vell a Scandia Pronájem 400.477 cestujících navštívili letiště v roce 2008 a je čtvrtý Největší letiště ve Finsku. Roller Banne prochází polární kruh. Hlavní sezóna pro charterové dopravy je od listopadu do ledna, a to zejména o Vánocích, kdy mnoho lidí přijde na návštěvu vesnice Santa Clause a Santa Park, který se nachází jen pár kilometrů od letiště.  Rovaniemi Airport může nabídnout několik druhů kávy, obchůdky se suvenýry a duty free. K dispozici je široký výběr hotelů, které jsou v okolí, jednou z nich je Hotel Santa Claus.