Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Mikkeli

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mikkeli zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mikkeli miniguide

Autopůjčovna Mikkeli

Půjčovna Aut Mikkeli

Mikkeli (švédsky: St Michel) se nachází v jihovýchodní části Finska , konkrétně v krajině Södra Savolax.Na místě je poprvé zmíněna v písemných pramenech v roce 1323 a pojmenoval podle archanděla Michaela. Mikkeli dělal ne, nicméně, statut města až do roku 1838. Jednu ruku na největší jezero Finska, Saimaa, kdy se do Mikkeli – a odtud je trajektové dopravy, včetně na Lappeenranta (švédsky: Lappeenranta), během letní sezóny.

Mikkeli je známý pro své aktivní noční život, a ve středu jsou četné hospod, barů a nočních klubů. Atrakce jinak zejména dobrodružný park Visulahti zmínil – které také mohou navštívit Finsko je nejstarší vosk kabinet, stejně jako „Miniland“ (miniaturní modely známých staveb finského).

Jinak, tam je několik muzeí v Mikkeli (včetně kostela muzea, které je součástí města je nejstarší budova – steinsakristi od 1500s).Navíc se má za to krásné Mikkeli / St Michel katedrála (v neo-gotickém stylu z minulého století) jako jedna z památek.

Nejbližší hlavní letiště jsou letiště Mikkeli , Jyväskylä Airport (115 km severozápadně od Mikkeli) a Finsko-Vantaa Mezinárodní letiště (230 km jihozápadně od Mikkeli).

Čeština