Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lappeenranta

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lappeenranta zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lappeenranta miniguide

Autopůjčovna Lappeenranta
Půjčovna Aut Lappeenranta

Lappeenranta má cca. 72.000 obyvatel – a leží v jižní Karélii, v jihovýchodní části Finska. Město má malebné poloze na břehu největšího jezera Finska, Saimaa – jen 30 km od hranic s Ruskem.

Lappeenranta byla založena jako švédské město v roce 1649. Jedním z hlavních atrakcí jsou Saimaa kanál (se otevřel 1856), která spojuje jezero Saimaa s ruským přístavem Vyborg hlavy perského zálivu Finska. Vyborg byl také až do roku 1940 finském městě (Viborg / Viipuri). V létě je možné cestovat lodí na kanále mezi městy Lappeenranta a Vyborg.

Zajímavých historických budov v Lappeenranta, jsou tyto uvedeny: Ruská pravoslavná církev (která je ve Finsku je nejstarší pravoslavný kostel) a staré pevnosti od švédské éry, který dnes ubytuje muzeum několik oddělení.

Města letiště – letiště Lappeenranta – je jedním z nejstarších letišť ve Finsku.