Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lappeenranta Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lappeenranta Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lappeenranta Letiště miniguide

Autopůjčovna Lappeenranta Letiště
Půjčovna Aut Lappeenranta Letiště

Lappeenranta letiště je malé letiště se nachází několik kilometrů od centra Lappeenranta. Není tam žádná veřejná doprava na letiště az něj. Autopůjčovna společnosti, které nabízejí své služby na letišti jsou Avis, Europcar, Hertz, Toyota a Scandia Pronájem Pronájem. 23.339 cestujících používala letiště v Lappeenranta 2008. To je hlavní základnou pro Fly Lappeenranta létající do Helsinek a Stockholmu. Letiště je také podáváno Air Baltic a Ryanair. Na letiště je jedním z nejstarších nalezené v Finsku. Lappeenranta Airport se nachází restaurace, děti / rodinný, stejně jako mail a telefonní služby. Nejbližší hotely se nacházejí v centru města Lappeenranta.