Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Espoo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Espoo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Espoo miniguide

Autopůjčovna Espoo
Půjčovna Aut Espoo

Espoo (švédsky: Espoo) je Finsko je druhé největší město s 244.300 obyvateli (2009).Je umístěn v krajině Nyland (Uusimaa) na jižním pobřeží, Finského zálivu – cca. 20 km západně od hlavního města Finsko. Město je velmi specificky organizována v tom, že nemá žádné velké město. Budovy jsou rozloženy do větší oblast, která zahrnuje sedm center a 55 městských okresů.

Mezi nejoblíbenější atrakce v Espoo muzeum umění je EMMA (Espoo Muzeum moderního umění), Espoo Městské muzeum – a auto muzeum a muzeum rock. V opačném případě je zmíněn Espoo katedrála (od 1400 je) a Noux národní park (jen severně od centra). Město je také známé pro své krásné pobřeží a jeho vynikající koupání – a 17 km severně od města můžete navštívit největší vodní park, „Serena“.

Nákupní možnosti v Espoo jsou velmi dobré. Tam je několik velkých obchodních domů a nákupních center, a množství malých obchodů. Nábytek řetězce IKEA má také pobočku těsně mimo město.

Nejbližší letiště je Finsko-Vantaa mezinárodní letiště, nacházející se v blízkosti hlavního města.