Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kuopio Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kuopio Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kuopio Letiště miniguide

Autopůjčovna Kuopio Letiště
Půjčovna Aut Kuopio Letiště – Foto: © Ras

Letiště Kuopio (KUO) se nachází 14 km od Kuopio a 11 km od vesnice Siilinjärvi ve Finsku. Existují autobusy mezi Kuopio a na letiště. Tam, půjčovna aut zastoupená společností Avis, Europcar, Scandia Pronájem, Budget, Hertz a Sixt.

V roce 2008 290.247 cestujících navštívil Kuopio letiště. Kuopio letiště bylo otevřeno v roce 1949 a používaný Luftwaffe během 2 Druhá světová válka. Dnes se používá také jako vojenské letiště finského letectva. Pouze mezinárodní destinace z Kuopio je Riga provozuje Air Baltic.

Kuopio Airport se nachází restaurace, ale žádné nákupy. Letiště má konferenční místnosti, mail a telefonní služby. Pár metrů od letiště Sjøterminalen vedle jezera, které nabízí mnoho turistických atrakcí, jako je rybolov a outdoorové aktivity dělat. Nejsou žádné hotely na letišti.