Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kuopio

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kuopio zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kuopio miniguide

Autopůjčovna Kuopio
Půjčovna Aut Kuopio

Kuopio, který leží v severní Savolax (východně od centrální jižní Finsko ), má 91.959 obyvatel (2008).Město bylo založeno v roce 1653 – a má krásnou polohu na břehu Velkého jezera Kallavesi. Části města leží na některé z jezera je mnoho ostrovů.

Kuopio je známý jako kultury, která několik atrakcí je důkaz. Zde Kuopio Městském divadle a Dance Theatre Minimi zvláště zmínil. Tam jsou také velké taneční a hudební festival sem každý rok.

V opačném případě existuje množství různých muzeí v Kuopio. Mezi nimi jsou fotografie muzeum VB Fotografie centrum, Kuopio Kuopio muzeum a muzeum vinobraní.Kromě toho je muzeum v bývalém domově filozofa a politika Johan Vilhelm Snellman – JV Snellmans hemmuseum.   Také další slavný státník od Kuopio – Finsko je bývalý prezident a nositel Nobelovy ceny za mír 2008, Martti Ahtisaari. Kromě toho finské pravoslavné církve je vlastní muzeum v Kuopio.

Letiště Kuopio Letiště se nachází v Rissala, 18 kilometrů severovýchodně od centra města.