Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Joensuu

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Joensuu zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Joensuu miniguide

Autopůjčovna Joensuu
Půjčovna Aut Joensuu

Joensuu, který má cca. 72.000 obyvatel (2009), je vnitrozemský kraj ve východním Finsku, které je součástí krajiny Pohjois-Karjala (Severní Karélie). Vzdálenost na východ až k hranici s Ruskem je asi 70 km.Společnost byla založena v roce 1848, kde se řeka vlévá do Pielisjoki Pielisjärvi, která je součástí největší finské jezero systém – Saimaa (švédsky: Saima).

Joensuu je tedy relativně mladé město, které je ovlivněno architekturou. Proto existuje jen málo historických památek ve městě. Joensuu je populární základna pro výlety do starých pravoslavných klášterů a Uusi-Valano Lintula (asi 60 km dále na západ) – a pro objevování krásných přírodních oblastí, v této části Karélie.

Tam je několik velkých nákupních center v okolí Joensuu. Jinak, město investuje do kultury a umění – a dvě muzea umění Achjó (finská a sever-Karelian umění) a Joensuu Art Museum (finské, čínské, řecké a římské umění – stejně jako pravoslavné ikony), je dobře stojí za návštěvu.

Letiště Joensuu Letiště má letů denně do hlavního města Finsko.