Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Joensuu Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Joensuu Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Joensuu Letiště miniguide

Autopůjčovna Joensuu Letiště
Půjčovna Aut Joensuu Letiště – Foto: © Henri Bergius

Letiště Joensuu (JOE) je malé letiště se nachází v Liperi nedaleko města Joensuu. Existují autobusy z letiště do centra města brzy po příjezdu, a od autobusového nádraží v Joensuu je autobus 50 minut před odletem. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Avis, Budget, Europcar, Hertz, Toyota a Scandia Pronájem Pronájem.  V roce 2008 134.274 cestujících navštívil letiště. Joensuu letiště je podáváno dvěma leteckými společnostmi, Finncomm Airlines a Finnair. Oni letí do Helsinek, 6 krát denně ve všední dny a 3 krát denně o víkendech.  Joensuu letiště má kavárna / restaurace, VIP místnost a poštovní služba.